Görselliğin çok önemli olduğu günümüzde, diş estetiği insan hayatında önemli bir yer almış buna bağlı olarak da hızla gelişmiştir. Dişlerin şekli, rengi, simetriği hatta diş etlerinin aynı seviye de olup olmaması bile önemsenmeye başlamıştır. Çeşitli nedenlerle dişlerin şekillerinde, yapılarında, renklerinde ve pozisyonlarında meydana gelen bozukluklar, yaşantımızda fizyolojik ve psikolojik bir takım sorunları da beraberinde getirmektedir.

Dişlerde oluşan fizyolojik bozukluklar; yemek yeme zorluğu, konuşma bozukluğu (harfleri doğru söyleyememe), psikolojik problemler (utangaçlık, kendine olan güvenin kaybolması, gülmemeye çalışma), ağız sağlığının daha da bozulması (dişlerin konum değiştirmesi, aşınması, çürümesi vb.), çene ekleminde ağrı, ses ve hareket bozukluğu, iyi öğütememe sonucu oluşan mide hastalıkları gib sorunlara yol açmaktadır. Diş kliniğimizde uzman hekimlerimiz ve protez uzmanlarımız Protetik tedaviler sonucunda bu sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Diş Kliniklerimizde yalnızca ağız ve diş sağlık problemlerinin tedavisinde değil, ağız ve diş estetiğinde de çeşitli çözümler sunulmaktadır. Lamine, porselen vener, diş eti düzenlemeleri, beyazlatma yöntemleriyle, hastaya yeni bir gülüş sağlamamız mümkün olmaktadır.

Yorum Yap

Görüşmeyi Başlatın!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Çevirimiçi
Merhaba,

Estetik ve Protetik Diş Hekimliği hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak ister misiniz?