Misyonumuz

Sevgi ve güvenin yükselttiği bir süreçten GELİYORUZ..
İnsana odaklandık, İnsan için BÜYÜYORUZ..
Uluslararası Kalite Standartlarını araç kabul ederek
hasta memnuniyetini HEDEFLİYORUZ..

Vizyonumuz

Genel ve tıbbi ahlak kuralları çerçevesinde;
kadroların modern teknolojileri ile ürettikleri hizmetlerde
ÖNCÜ rolü oynamak.

İlkelerimiz

Hastanemize gelen her bireyin; görüşü, mevkisi, sosyo-ekonomik durumu ne olursa olsun, bizim için sadece birer hasta ve birer insandır. Bu bireyler bizim için sadece hizmet vereceğimiz ve şifaya kavuşturmak için çırpınacağımız birer emanettirler

Bu görüş, ERDEM’Lİ olmanın gereğidir. Bu nedenle hastanemizde;

  • Gelen hiçbir acil hasta asla geri çevrilmez. Hastanemizde her kademede görev yapan arkadaşlarımız, işlerinin ehli ve uzmanıdırlar. Çünkü biz, insana sağlık hizmeti vermek için, sadece şefkat ve iyi niyetin yeterli olmadığının bilincindeyiz.
  • Hasta, hasta yakını, doktor, hemşire ve hasta bakıcı arasında sağlıklı ve güler yüzlü diyalog kurulması hususuna son derece dikkat ve özen gösterilmektedir.
  • Hastanemize gelen her hasta, tedavi süreci boyunca her aşamada bilgilendirilir ve onların da tedavilerine aktif olarak katılımları sağlanır.
  • Gizlilik gerektiren her türlü bilginin, ilgililerden başka kimse ile paylaşılmasına olanak verilmez.
  • Fiyatlarımız hizmet ve kalite ilkelerinden asla ödün verilmeksizin asgari düzeyde tutulmuş ve böylece dar gelirli bireylerinde ERDEM HASTAHANESİ’NDE muayene ve tedavi olabilmeleri imkân dahiline girmiştir.
  • Tıp Dünyasındaki güncel gelişmeleri takip ve tatbik konusunda titiz davranılarak, çalışanlarımızın sürekli hizmet içi eğitimlere tabi tutulması sağlanmıştır.
  • İnanç, dürüstlük, kanaatkârlık ve insana hizmet aşkı ile tıp sanatını kaynaştırarak geldiğimiz noktadan, çok daha ileriye gidip hizmetlerimizi sizlerin de katkıları ile daha geniş kitlelere ve alanlara taşıyacağımıza olan inancımız tamdır.
Görüşmeyi Başlatın!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Çevirimiçi
Merhaba,

Misyon & Vizyon & İlkeler hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak ister misiniz?