Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni seçmek için başlıca sebepler;

Misavirperverlik

Erdem Sağlık Grubu ‘nun bir parçası olan Erdem Ağız ve Diş Sağlığı merkezi olarak hem ortadoğu komşulamızla hem de Avrupalı komşularımızla ilişkilerimiz geçmişe dayanır. Bu bağlarımız sadece sağlık alanında değil hem de sosyal alanları kapsar. Bu benzerlik, yurt dışından gelen hastalarımızın kendilerini evlerinde hissetmelerine sebep olur. Misafirlerimiz bu sayede hastanemizde hem kültürlerinden uzaklaşmazlar hem de tedavilerini devam ettirirler.

Güven

Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından olan büyük bir grubun parçasıyız. Toplam da 1000 kişiyi aşan personelimizle sağlık alanında mükemmel hizmet amaçlıyoruz.

Sahip olduğumuz hastanelerimizin açılış törenleri, Türkiye’nin Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrifleriyle gerçekleşmiştir. Bu da Türkiye ekonomisinde ki gücümüzü ve güvenimizi göstermektedir

Local

Merkezimiz İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Üsküdar ilçelesinde yer almaktadır. Merkezimiz hava alanlarına yakın ve merkezi bir nokta da bulunmaktadır. Bu alan da bir çok otel, alışveriş merkezi de yer almaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılama için çok uzak yerlere gitmenize gerek yok.

Gezmek ve görmek için mükemmel bir şehir…
Dünyanın merkezinde yer alan İstanbul tarihi abideleri ve şahane tabii manzaraları ile ünlü, önemli bir megapoldür. Asya ile Avrupa Kıtaları’nın dar bir deniz geçidi “Boğaziçi” ile ayrıldığı yerde, iki kıta üzerinde kurulu tek şehirdir. 2500 yılı aşan bir tarihe sahip olan İstanbul, deniz ve karaların kucaklaştığı bu stratejik bölgede kuruluşunu takiben önemli bir ticaret merkezi olmuştu. Tarihi İstanbul şehri üç tarafını Marmara Denizi, Boğaziçi ve Halic’in sardığı bir yarım ada üzerinde yer alır. Burası 3 dünya imparatorluğuna, Roma, Bizans ve Osmanlı Türkleri’ne başkent olmuş,1600 yılı aşan bir süre boyunca 120 den fazla imparator ve sultan burada hüküm sürmüştür. Dünyada bu özelliğe sahip tek şehirdir. Gelişim sürecinde surlar her defasında daha batıya inşa edilerek şehir 4 defa genişletilmişti. 5.yy Roma devri surları ile çevrili, 7 tepe üzerine kurulu İstanbul, Türk sanatının şaheser eserleri, buralara kondurulmuş “taçlar” gibi, Sultan camileri ile süslüdür. Şehrin silueti her yönden güzel, muhteşem ve huzur verici bir manzaradır. Çok emin bir tabii liman olan Haliç şehrin gelişmesinde önemli rol oynamıştı. Ana yolların denize ulaştığı kavşak noktasında yer alması, kolay savunulur bir yarım ada, ideal iklim, zengin ve cömert tabiat, stratejik Boğaziçi’nin kontrolü gibi özellikler ve coğrafi konumunun dünyanın merkezinde bulunması İstanbul’un kısmetidir.

Merkezimize yakın yerde konaklayan hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın, merkezimizin konumu sebebiyle tarihi mekanlara gitmesi ve gezmesi oldukça hızlı ve zahmetsizdiz.

Education

Erdem Sağlık Grubu olarak, sürekli olarak çalışanlarımıza ve sağlık personelimize, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimler veririz. Bu şekilde hem kuruma hem de topluma yararlı bireyler haline gelmelerini destekleriz.

Kurumumuz, sadece sağlık alanında hizmet vermekle kalmaz. Aynı zamanda sağlık alanında hemşire, anestezi teknisyeni gibi sağlık profesyonllerini yetiştirdiği bir liseye sahiptir. Lise boyunca Erdem Hastanesinde staj gören gören öğrenciler, teorik olarak gördükleri eğitimlerini pratikle desteklemekte ve kurum kültürünü öğrenmektedirler. Bu öğrenciler üniversite eğitimlerinden sonra hastanelerimizde ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz’e kabul edilmektedirler.

İleri Teknoloji

Durağanlık tanımayan ve sürekli gelişim içinde olan sağlık teknololojileri, merkezimiz tarafından yakından izlenmektedir. Her yıl, hedefler doğrultusunda ileri teknoloji ürünlerini izlemek ve satın alımlarını gerçekleştirmek amacıyla, Bilim ve Teknoloji ekibimiz ABD’de ve Avrupa Ülkelerinde bir çok fuarlara katılmaktadır.

Görüşmeyi Başlatın!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Çevirimiçi
Merhaba,

Neden Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak ister misiniz?